O nás

Sport Hotel Sletiště – Váš cíl ve Středních Čechách

4:12,97 Bidrman, 67.71 Cechlová, 68 Jágr - to je jen malá ochutnávka z naší nabídky. 

Kde jinde můžete strávit noc v pokoji s takovým názvem? 

Jedině u nás - ve Sport Hotelu Sletiště.

Hotel je součástí komplexu sportovišť Sportovních areálů města Kladna s.r.o., tudíž je ideálním výchozím bodem pro sportování i relaxaci. Nachází se v těsné blízkosti Aquaparku Kladno, letního koupaliště Sletiště, Městského stadionu Sletiště, Trampolínového parku a lesoparku Lapák. V bezprostřední blízkosti hotelu vede cyklistický okruh 017. Vzdálenost od Letiště Václava Havla přibližně 25 km po rychlostní silnici R7.

Sportovní atmosféra na Vás zde dýchne na každém kroku. Celý hotel je dekorován fototapetami koláží slavných sportovců kladenské historie.

První hosté do hotelu zavítali na konci léta 2015 po dokončení rekonstrukce, která trvala přibližně dva roky a valnou měrou byla financována z evropských fondů. Sport Hotel Sletiště vznikl přestavbou původní ubytovny postavené na začátku osmdesátých let. Ta však již nevyhovovala požadavkům návštěvníků, především z řad sportovců, a proto tehdejší vedení města rozhodlo o přestavbě ubytovny na tříhvězdičkový hotel.


Nabízíme 10 dvoulůžkových, 4 třílůžkové a 8 čtyřlůžkových pokojů. Celkem 64 lůžek. K dispozici jsou dle přání hostů king size i twin postele. Každý pokoj má vlastní WC, sprchu i minibar.

Z třílůžkových pokojů jsou 2 bezbariérové a samozřejmostí jsou i bezbariérové vstupy.

V celém hotelu je pro hosty wi-fi zdarma.

Hotel je nekuřácký.

Ubytování s domácími mazlíčky není možné.

Hotel je vhodný pro ubytování rodin s dětmi již od 1 měsíce věku. Pro tento případ je hostům k dispozici plně vybavená kuchyňka s mikrovlnou troubou a lednicí.

Děti do 6 let zdarma.

Cena za ubytování dětí od 7 do 15 let činí 70 % z ceny.

Součástí hotelu je i plně vybavené konferenční místnosti pro cca 60. Více informací a objednání v sekci Konferenční místnosti.