Sportování

Kondiční plavání

Sport Hotel Sletiště je součástí komplexu sportovišť Sportovních areálů města Kladna, tudíž je ideálním výchozím bodem pro rekreační i vrcholové sportování. Nachází se v těsné blízkosti Aquaparku Kladno, který nabízí možnost kondičního plavání v 25m plaveckém bazénu.

Cyklistika

Hotel se nachází přímo u cyklistického okruhu 0017, který v délce 32 km po převážně lesních a polních cestách obepíná téměř celé Kladno. Od října 2015 jsme součástí projektu Cyklisté vítáni, tudíž zázemí pro cyklisty je pro nás samozřejmostí (úschova kol, zapůjčení nářadí na běžnou údržbu kola, prodej cyklomap).

In-line

Provozovat in-line bruslení je možné na in-line dráze na městském stadionu Sletiště, který se nachází vedle hotelu. Asfaltový okruh má 560 m a provozní dobou od 6:00 do 22:00 hod. Ve večerních hodinách je trasa osvětlena. Vstup je bezplatný. V roce 2009 tato dráha vyhrála 1. místo v soutěži cestovatelského portálu Kudy z nudy společnosti Czech tourism.

FIT PARK

V areálu městského stadionu Sletiště, který se nachází přímo u hotelu, je návštěvníkům volně k dispozici unikátní posilovna pod širým nebem, a to jako vhodný prostor pro protažení po sportování nebo jen tak, když nechcete při pěkném počasí trávit čas „zavřeni“ v posilovně.

Víceúčelové hřiště s umělou trávou

Dalším sportovištěm v areálu Sletiště je víceúčelové hřiště s umělou trávou, které je vhodné především pro kopanou.

Kondiční běh

K hotelu přilehlý les je ideálním místem pro kondiční běh. Běhat je možno po asfaltové části cyklostezky i po lesních cestách. Od budovy Aquaparku Kladno, který se nachází hned vedle hotelu, je naměřen 5km okruh v rámci projektu Mattoni FreeRun. Místo je označeno informační cedulí s podrobnou mapou trasy. Mapu je možné si předem prohlédnout například v mobilní aplikaci CzechRun.

Trampolínový park

Za budovou hotelu, vedle letního koupaliště u Sletiště, se nachází plně vybavený trampolínový park, ve kterém naleznou sportovní i zábavné vyžití všechny věkové kategorie návštěvníků.

Tenis

Pro milovníky tenisu je zhruba 5 min. chůze od hotelu k dispozici v letní sezóně 6 antukových dvorců, v zimní sezóně vyhřívaná přetlaková hala se 2 kurty. Více informací o tomto sportovišti na www.sk-tenis.cz.

Veřejné bruslení na zimním ČEZ stadionu

Část provozních hodin malé ledové plochy kladenského ČEZ stadionu je v zimním období poskytnuta v pravidelných časech veřejnému bruslení, v létě je nabízena možnost in-line hokeje.